Sweet poison


Join the forum, it's quick and easy

Sweet poison
Sweet poison
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ново: филми и сериали... които харесваме...

2 posters

Go down

Ново: филми и сериали... които харесваме... Empty Ново: филми и сериали... които харесваме...

Писане  НеЛ...хАтАуЕй Чет Юни 03, 2010 4:28 pm

Здравейте и от мен. :)
Аз съм Софи приятно ми е и съм сестра на админката ;) (това няма значение)
Такам... съсдадох тази тема за да има къде да споделяме за общите си интереси към тип филми/сериали и тем подобни.
Споделете кой филм ви харесва и защо, защо го предпочитате пред друг и всякакви такива неща, които могат да се кажат на темата :)
Желая на всички да се забавляват...

Чао от мен :cherry:
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
Легион
Легион

Брой мнения : 35
Join date : 01.06.2010
Age : 27
Местожителство : anywhere...just not around you =]]

Върнете се в началото Go down

Ново: филми и сериали... които харесваме... Empty Re: Ново: филми и сериали... които харесваме...

Писане  Розабел Хелтън Нед Юни 13, 2010 4:01 pm

Вчера гледах новият руски филм "Черната мълния".
Мислех, че ще е скучен, и безинтересен, но се оказа много готин.
Винаги съм харесвала фантастичните филми затова и не го спрях още в началото...
Общо взето става дума за момче което намира летяща кола в която има нанокарбуратор, който кара колата да полети. И естествено си има и злодей който го иска за лоши цели...
Филмчето е забавно и ви го препоръчвам. :P
Розабел Хелтън
Розабел Хелтън
Легион
Легион

Брой мнения : 53
Join date : 01.06.2010
Age : 31
Местожителство : далеч от Форкс...

Върнете се в началото Go down

Ново: филми и сериали... които харесваме... Empty Re: Ново: филми и сериали... които харесваме...

Писане  Розабел Хелтън Чет Юли 08, 2010 4:40 pm

Може би всички сте чували за новата поредица "Академия за вампири" на Ришел Мийд.
Е, честото на феновете...



Дон Мърфи, работил над всичките части от поредицата „Трансформърс“, ще продуцира филма „Академия за вампири“, съобщи сайтът Collider, цитиран от БТА.

Лентата ще е по едноименната поредица от 6 романа на Ришел Мийд . Съпродуцент ще е Майкъл Прегър. „Академия за вампири“ ще се конкурира със сагата „Здрач“ по Стефани Майър.

Във филма ще се разказва историята на 17-годишната Роуз Хатауей, която е дампир. Акaдемията „Св. Владимир“ е скрита дълбоко в горите на щата Монтана. В нея се обучават млади вампири и техните бъдещи пазители – дампирите.

„Академия за вампири: Книга първа“ беше публикувана през 2007 г. А последната, шеста част от поредицата, ще бъде издадена в САЩ в началото на декември 2010 г.

Три от книгите от поредицата са преведени и на български. Все още няма информация кога ще бъде пуснат филмът по кината.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Здрач си остава в сърцето ми, обичам те и се съмнявам че тази поредица ще пожъне по-голям успех...
Розабел Хелтън
Розабел Хелтън
Легион
Легион

Брой мнения : 53
Join date : 01.06.2010
Age : 31
Местожителство : далеч от Форкс...

Върнете се в началото Go down

Ново: филми и сериали... които харесваме... Empty Re: Ново: филми и сериали... които харесваме...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите